MEB ONAYLI EĞİTİMLER

sertifika

Akademik Platform Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti. 2001 yılından bu yana meb onaylı uzmanlık eğitimleri, kurumsal ve mesleki yeterlilik eğitimleri ile sektör profesyonelleri nezdinde haklı bir yer edinmiş, bünyesinde barındırdığı, sektörlerinde tecrübeli uzman eğitmenleriyle de teorik eğitimi iş yaşamının pratik sorunlarına cevap verecek şekilde uygulamalarla şekillenen müfredatları ile de sektördeki yerini pekiştirmiştir.

Eğitimlerin sonunda Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan sınavda başarılı olan kursiyerlerimiz yukarıdaki resimde örneğini gördüğünüz meb onaylı sertifikayı almaya hak kazanmaktadır.

TÜM MEB ONAYLI EĞİTİMLERİ İNCELEMEK İÇİN >>>> TIKLAYIN

Eğitimlere Katılan Kursiyerlerin Görüşlerini Okumak İçin >>>> TIKLAYIN

Devamını oku...

KOSGEB EĞİTİM DESTEĞİ

kosgeb desteği

DESTEK UNSURLARI

(1) İşletmelerin; Genel Yönetim, Pazarlama Yönetimi, Üretim Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi, Mali İşler ve Finansman Yönetimi, Dış Ticaret ve Uluslararası Mevzuat, Bilgisayar ve Bilgi Teknolojileri, Enerji Teknolojileri, Yeni Teknik ve Teknolojiler, Yenilik, Mesleki ve Teknik Eğitim, CE İşareti, Ürün Belgelendirme ve Çevre konu başlıklarında genel katılıma açık veya işletme içi eğitim katılımlarına destek verilir. 

(2) Eğitim hizmeti alınabilecek kuruluşlar; üniversiteler, üniversitelerin işletmelere yönelik eğitim hizmeti vermek amacıyla kurulmuş birimleri, kuruluş mevzuatlarının izin vermesi şartıyla kamu kurum/kuruluşları, bunların eğitim hizmeti vermek amacıyla kurulmuş birimleri ve meslek kuruluşları, 5580 Sayılı Özel Öğretim Kurumları Kanunu kapsamında kurum açma iznine sahip, alanında program onayı olan kurum/kuruluşlar ile Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından herhangi bir konuda akredite edilen belgelendirme kuruluşlarıdı

(3) Eğitime katılacak işletme temsilcileri; işletme sahibi, ortağı veya çalışanı olmalıdır.

(4) Her bir konu başlığı altında alınan her bir eğitim için bir işletmeye sağlanacak desteğin üst limiti 1.000 (bin) TL'yi aşamaz.  Program süresince bir konu başlığı altında alınan eğitimler için verilen toplam destek üst limiti 4.000 (dört bin)  TL'dir

(5) Program süresince desteğin üst limiti 10.000 (on bin) TL'dir.

Devamını oku...