HALKLA İLİŞKİLER EĞİTİMİ (UZAKTAN EĞİTİM)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.75 (2 Oy)

halkla ilişkiler eğitimi

meb onaylı eğitimkosgeb

Halkla ilişkiler eğitimi, bu alanda uzman olmak için çok geniş bir vizyona sahip olma ihtiyacından doğmaktadır. Özellikle içinde bulunduğumuz yoğun iletişim ortamında sanal medya ve sosyal ağlar sonucunda oluşan proaktif iletişim ve kriz yaratan koşullar, işletmelerde ileri halkla ilişkiler uzmanına ihtiyacı arttırmaktadır.

Halkla ilişkiler uzmanının temel amacı nedir?

İşletmede tanıtım için çalıştırılan bütünleşik fonksiyonların (reklam, pazarlama, tanıtım, etkinlik ve insan kaynakları faaliyetleri) ahenkli çalışmasını sağlamak ve özellikle fırsat ve kriz yaratacak koşulların erken farkına varmak, fırsatları değerlendirmek, krizleri önlemektir.

kayıt ol

Halkla ilişkiler uzmanı kimdir? Tüm fonksiyonları takip ederek bu duruma uygun davranan ve süreç yönetiminde uzmanlaşan bir profesyoneldir.

Katılımcıları ayrıntılı bilgi ile donatan halkla ilişkiler eğitimi uzaktan eğitim (uzem) yöntemi ile halkla ilişkiler sertifikası kazandırma avantajlarını barındırmakla birlikte güncel bilgiye de ulaşmayı sağlayacaktır. Halkla ilişkilerde reklam faaliyetleri, basınla ilişkiler, tanıtım ve fuar organizasyonları, kriz yaratan durumlarda organizasyonel davranış, basın bülteni hazırlama ve tüm halkla ilişkiler faaliyetlerini bu eğitimle öğreneceksiniz.

Kimler Katılmalı: Yöneticiler, pazarlama, reklam ve halkla ilişkilerde uzmanlaşmak veya kariyer değiştirmek isteyen çalışanlar ve kariyer geliştirmek isteyen öğrenciler.

 

Halkla ilişkiler kursu içeriği;

1. MODÜL: HALKLA İLİŞKİLER GİRİŞ
2. MODÜL: HALKLA İLİŞKİLERDE ORGANİZASYON VE UYGULAMALARI
3. MODÜL: BAŞARILI ORGANİZASYONLAR İÇİN HALKLA İLİŞKİLER ORGANİZASYONLARI
4. MODÜL: HALKLA İLİŞKİLERDE İLETİŞİM VE KRİZ YÖNETİMİ
5. MODÜL: KURUMSAL İTİBAR VE KURUM KİMLİĞİ
6. MODÜL: HALKLA İLİŞKİLERDE SOSYAL SORUMLULUK VE HEDEF KİTLE
7. MODÜL HALKLA İLİŞKİLERDE ORGANİZASYON TÜRLERİ
8. MODÜL: HALKLA İLİŞKİLERİN İLİŞKİDE OLDUĞU DİĞER TANITIM ALANLARI
9. MODÜL: HALKLA İLİŞKİLER VE BASIN

kayıt ol

Eğitim Bedeli: 350.- TL'dir.

Başvuru Şartı: En az ön lisans mezunu olmak

Sertifika Teslimi:  Akademik Platform uzmanlık sertifikası verilecektir. 

İstenen Belgeler: Kimlik ve Diploma Fotokopisi ve 4 fotoğraf kargo ile kayıt sonrası iletişimde yer alan adrese gönderilmelidir.

Ödeme Şekli: Kursiyerler, eğitim ödemesini internet sitemizden başvuru esnasında kredi kartı ile tek çekim ödeyebilirler.

Aktivasyon: Kendilerine e posta ile gönderilen kullanıcı adı ve parola ile giriş yaparak eğitime başlayabilirler.

Sınav yeri: İstanbul Kadıköy dersliklerimizdedir.
Detay bilgi için: 0216 372 1652 – This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.