MEB ONAYLI SOSYAL GÜVENLİK EĞİTİMİ (UZAKTAN EĞİTİM)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.90 (5 Oy)

sosyal guvenlik eğitimi

meb onaylı eğitimkosgeb

İşletmelerde insan kaynakları yönetim sisteminin en önemli bölümü personel yönetimi ve idari işler departmanıdır. Bordro ve özlük işlemleri, iş kanunu uygulamaları, izin ve mesai planlaması, ücret ve tazminat hesaplamaları düzgün çalışmazsa işletme çalışanlarına karşı görevlerini yasal açıdan yerine getiremez, para cezası ve iş gücü kaybı nedeni ile zarara uğrar.

Bu sebeple iş yerlerinde en çok ihtiyaç duyulan insan kaynakları çalışanı, personel yönetimine ilişkin konularda vasıf kazanmış bilgili uzmanlardır.

Bu ihtiyaca uygun çalışan vasıflarını geliştirmek üzere hazırlanmış sosyal güvenlik eğitimi uygulama örnekleri ile zenginleştirilmiştir.

kayıt ol

Sosyal Güvenlik Uzmanlığı Sertifika Programı İçeriği

1.BÖLÜM – Genel Tanımlar

2.BÖLÜM – Personel Özlük Dosyası

3.BÖLÜM - İş sözleşmeleri

4.BÖLÜM – Kıdem Tazminatı

5.BÖLÜM – İş Sözleşmelerinde Fesih

6.BÖLÜM – Ücret ve Uyggulamalar

7.BÖLÜM – İzinler ve Uygulamalar

8.BÖLÜM – Çalışma Süreleri

9.BÖLÜM – İş Kazası ve Meslek Hastalıkları

9.BÖLÜM – Bordro Uygulamaları

Başvuru Şartı: En az ön lisans mezunu olmak

Sertifika Sınavı ve Yeri: Kursiyere bildirilen tarihte ve saatte Kadıköy de yer alan dershanemizde Milli Eğitim Bakanlığının denetiminde gerçekleştirilen sınavda en az 45 ve üstünde not alan kursiyer sertifika almaya hak kazanacaktır.

Sertifika Teslimi: Sınav sonrası Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanacak sertifika, dershanemiz den elden ya da adresinize postalanarak teslim edilecektir.

İstenen Belgeler: Kimlik ve Diploma Fotokopisi ve 4 fotoğraf kargo ile kayıt sonrası iletişimde yer alan adrese gönderilmelidir.

Ödeme Şekli: Kursiyerler, eğitim ödemesini internet sitemizden başvuru esnasında kredi kartı ile tek çekim ödeyebilirler.

Aktivasyon: Kendilerine e posta ile gönderilen kullanıcı adı ve parola ile giriş yaparak eğitime başlayabilirler.

kayıt ol

Eğitim Fiyatı : 600 TL

Sınav yeri İstanbul Kadıköy dersliklerimizdedir.

Detay bilgi için: 0216 372 1652 – This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.