MEB ONAYLI ÜST DÜZEY YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI EĞİTİMİ (UZAKTAN EĞİTİM)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.63 (4 Oy)

yönetici asistanlığı eğitimi

meb onaylı eğitimkosgeb

Yönetici asistanlığının kurumlardaki önemi gittikçe artmaktadır. Günümüz piyasa koşulları ve ekonomik farklılaşma nedeni ile asistanın kurum içindeki konumu farklılaşmış ve stratejik bir yapı kazanmıştır. Bu sebeple global ticarette, rekabet üstünlüğü kazanma zorunluluğu yönetici asistanlarını yöneticilerine destek olma süreçlerinde daha zor, karmaşık ve profesyonellik gerektirir bir mesleki gelişime yönlendirmektedir.

MEB ONAYLI Üst Düzey Yönetici Asistanlığı Eğitimi bu ihtiyacı göz önünde bulundurarak hazırlanmıştır.

kayıt ol

Devamını oku...

MEB ONAYLI FİNANS EĞİTİMİ (UZAKTAN EĞİTİM)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.75 (4 Oy)

finans eğitimi

meb onaylı eğitimkosgeb

MEB ONAYLI finans eğitimi uzmanlık programı 13 modülden oluşmaktadır.

Uzman eğitmenin seslendirdiği videolarda örneklerle ve uygulamalarla öğrenimin sağlandığı kapsamlı bir uzaktan eğitim programıdır.

Sistem içinde deneme sınavı ile öğrencinin öğrenmesini kontrol edeceği bölümle sınava hazırlanma olanağı sağlanmıştır.

kayıt ol

Devamını oku...

MEB ONAYLI SOSYAL GÜVENLİK EĞİTİMİ (UZAKTAN EĞİTİM)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.90 (5 Oy)

sosyal guvenlik eğitimi

meb onaylı eğitimkosgeb

İşletmelerde insan kaynakları yönetim sisteminin en önemli bölümü personel yönetimi ve idari işler departmanıdır. Bordro ve özlük işlemleri, iş kanunu uygulamaları, izin ve mesai planlaması, ücret ve tazminat hesaplamaları düzgün çalışmazsa işletme çalışanlarına karşı görevlerini yasal açıdan yerine getiremez, para cezası ve iş gücü kaybı nedeni ile zarara uğrar.

Bu sebeple iş yerlerinde en çok ihtiyaç duyulan insan kaynakları çalışanı, personel yönetimine ilişkin konularda vasıf kazanmış bilgili uzmanlardır.

Bu ihtiyaca uygun çalışan vasıflarını geliştirmek üzere hazırlanmış sosyal güvenlik eğitimi uygulama örnekleri ile zenginleştirilmiştir.

kayıt ol

Devamını oku...

MEB ONAYLI İNSAN KAYNAKLARI EĞİTİMİ (UZAKTAN EĞİTİM)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.04 (13 Oy)

insan kaynakları eğitimi

meb onaylı eğitimkosgeb

Meb onaylı insan kaynakları sertifikası uzaktan eğitim programı, süreçlerin yönetiminde yetkinlik geliştirme amacını taşıyan ve uygulamalar ile gerekli pratik bilgileri kazandıran MEB onaylı sertifika ile akredite edilmiş bir programdır.

Hazırlamış olduğumuz insan kaynakları eğitimi programının amacı, insan kaynakları uzmanı olarak çalışacak bilgili personel ihtiyacı olan işletmelere iş gücü sağlamak, insan kaynakları yönetim sistemini öğrenerek kariyer gelişimine yön vermek ve bilgisini arttırmak isteyenlere olanak sağlamaktır.

Günümüz ekonomilerinde işletmelerin verimlilik artışı ve maliyet kontrolü için verimli ve yetişmiş iş gücüne sahip olmak ve iş gücünü doğru yönetmek büyük önem taşımaktadır.

Kurumsal ve modern yönetime sahip işletmelerin ortak özellikleri yetişmiş iş gücüne sahip olmaları ve işletmede çalışma düzenini sağlayan güçlü bir insan kaynakları yönetimi sistemini kurmalarıdır.

İş gücü temininden sonra kariyer yönetimi ve performans değerlendirme sistemini yapılandırma, iş gücü planlaması ve verimlilik ilkesine uygun işletme yapısını sağlayan en önemli insan kaynakları fonksiyonlarını oluşturmaktadır.

kayıt ol

Devamını oku...

MEB ONAYLI EĞİTİCİNİN EĞİTİMİ PROGRAMI (UZAKTAN EĞİTİM)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Oy)

eğiticinin eğitimi

meb onaylı eğitimkosgeb

Meb onaylı eğiticinin eğitimi sertifikası programı, uzaktan eğitim ile sunulan ve eğitim sürecinde yetişkin eğitimi prensiplerinin (androgoji) uygulandığı bir program olup; bu alanda tecrübe kazanmak isteyen tüm profesyoneller için geliştirilmiştir.

Uzmanlık kazandıran eğiticinin eğitimi programı, konusunda profesyonelleşmiş 15 yılı aşkın bir süredir eğitmen olan usta öğreticiler tarafından seslendirilmiş sunum  videoları ve  deneme sınavları ile zenginleştirilmiştir.

Devamını oku...

MEB ONAYLI YANGIN EĞİTİCİ EĞİTİMİ (UZAKTAN EĞİTİM)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.63 (4 Oy)

yangın eğitimi

meb onaylı eğitimkosgeb

Bu program uzaktan eğitim metodu ile sunulmakta olup; yangın eğitimi verecek eğitmenlerin yetiştirilmesi amaçlamaktadır. E-öğrenme metodu kullanılan yangın eğitici eğitimi programı sonunda katılımcılar meb onaylı sertifika almaya hak kazanacaklardır.

Yangın Eğitici Eğitmenliği Programına Kimler Katılabilir?

Özel veya kamu kuruluşlarında eğitim bölümlerinde çalışanlar, Ortak Sağlık Güvenlik Birimlerinde görev yapan A, B ve C sertifikasına sahip iş güvenliği uzmanları, Özel Eğitim Merkezlerinde Eğitici olarak çalışanlar, İSG Uzman adayları, Bağımsız veya kuruma bağlı eğitim veren eğiticiler, yangın eğitmeni olmak isteyen veya yeni meslek edinmek isteyen uzmanlar,

kayıt ol

Devamını oku...