İade, iptal ve garanti koşulları

İade İşlemleri

Üyelerimiz satın almış oldukları herhangi bir uzmanlık eğitimi için sitedeki açıklamaları okumuş, gerek duydukları takdirde e-posta veya telefon yoluyla uzem.mebakademi.com ile iletişim kurmuş, sistemi ve programı anlamış, beğenmiş ve bilinçli olarak satın almış kabul edilecektir. Bu itibarla çevrimiçi verilen eğitimlerde eğitim, ister eft ve havale isterse kredi kartı ile sitemizdeki güvenli ortak ödeme sayfası kullanılarak satın alınmış olsun ücret iadesi söz konusu olamamaktadır.

İptal İşlemleri

uzem.mebakademi.com üyelik sözleşmesinin herhangi bir maddesine aykırı hareket etmesi halinde ister eft ve havale isterse kredi kartı ile sitemizdeki güvenli ortak ödeme sayfası kullanılarak eğitim ücretini ödemiş dahi olsa bir üyenin üyeliğini durdurabilir veya iptal edebilir. Bu sebeple durdurulan bir hizmetten dolayı ücret iadesi söz konusu değildir.

Garanti Koşulları

Faaliyete zorunlu olarak ara verilmesi, sistemin ve verilerin elde olmayan sebeplerle silinmesi ya da kaybedilmesi, sitenin barındığı sunuculardan kaynaklanan problemler sebebiyle hizmetin yürütülememesi gibi durumlardan uzem.mebakademi.comkesinlikle sorumlu tutulamaz.