HAKKIMIZDA

Meb Onaylı Eğitimler ve Mesleki Eğitimlerde uzman kuruluş.

2584
ÖĞRENCİ SAYISI
20
AÇILAN EĞİTİM SAYISI
20
UZMAN EĞİTMEN SAYISI
2624
VERİLEN SERTİFİKA SAYISI

MEB AKADEMİ

logo anasayfaMEB AKADEMİ (SINIF İÇİ EĞİTİMLER), mesleki becerilerinizi geliştirmek için MEB onaylı sertifika ile akredite edilmiştir. İnsan Kaynakları Yönetimi, Satış ve Pazarlama, Dış Ticaret Yönetimi, Finans Uzmanlığı, Lojistik ve Satınalma Yönetimi, Yönetici Asistanlığı Uzmanlığı gibi uzmanlık konularında mesleki kursları ile profesyonelleşmek ve mesleğinde yükselmek isteyen iş insanlarına hizmet vermeye devam etmektedir.

UZEM – MEBAKADEMİ

uzem meb akademiUzaktan eğitim merkezi UZEM, sınıf içi eğitimlere katılmadan uzaktan eğitim ile MEB onaylı sertifika almak isteyen kursiyerlerimiz için hazırlamış olduğumuz bir platformdur. Eğitmenlerimiz tarafından seslendirilmiş sunumlar ve bireysel çalışma materyalleri ile zenginleştirilmiş eğitimlerimiz deneme sınavları ile öğrenmeyi kontrol etmenizi sağlayacaktır. Eğitim süresince eğitmenlerimizle iletişime geçebilir sınav öncesi sınıf içi eğitim desteği alabilirsiniz.

MEB AKADEMİ, 2001 senesinden beri eğitim sektörünün içinde yer alan Akademik Platform Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti’ne ait olup; ilgi ve deneyimlerini daha çağdaş bir platformda sunmayı hedeflemiş, ülkemizdeki ve dünyadaki gelişmeleri yakından izleyen, ekonomik değişimleri en kısa sürede müşterilerine uygulanabilir bir bilgi olarak sunmayı hedefleyen profesyonel bir ekip tarafından, özellikle Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Eğitimleri sizlere daha iyi sunabilmek amacıyla kurulmuştur. Akademik Platform Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti uzun yıllardır Türkiye’nin önde gelen  üniversitelerinden uzman akademisyenlerle ve iş hayatındaki bilgi ve deneyimlerini uygulamacı olarak aktarmayı hedeflemiş seçkin yöneticilerle sürdürdüğü, bir çok sanayi, ticaret ve finans kuruluşu tarafından özellikle tercih edilen eğitimleri 2013 yılı itibariyle bu sitede bulacağınız M.E.B onaylı eğitim programları ile taçlandırmış bulunmaktadır.

Facebook: https://www.facebook.com/AkademikPlatform/

Twitter: https://twitter.com/Akademikplatfrm

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/akademik-platform/

Google + : https://plus.google.com/113730685183300085612/posts

akademik platform

Copyright © 2012 Tüm Hakları Saklıdır. UZEM Meb Akademi Sitesi AkademikPlatform Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti’ne ait  bir projedir.