Gizlilik taahhüdü

Bu taahhüt, uzem.mebakademi.com (Akademik Platform Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti)'nin gizlilik taahhüdünü içerir. uzem.mebakademi.com web sitesini ziyaret edenler bu taahhüdü okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

uzem.mebakademi.com üyelerinden üyelik esnasında isim, soyisim, telefon, e-posta adresi ve satın alma işleminden sonra tarafınıza düzenlenecek fatura için gereken mali bilgiler haricinde herhangi bir bilgi talep etmez. Üyelik işlemi sırasında verilecek bu bilgiler bu taahhütnamede ve Üyelik Sözleşmesi'nde belirtilen kurallar ve amaçlar haricinde kesinlikle kullanılmayacak ve üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

uzem.mebakademi.com sitesinde yer alan eğitimlerden herhangi birisini satın alırken üyemizden kredi kartı bilgileri istenmemekte ve bu bilgiler kesinlikle site tarafından tutulmamaktadır. Satın alma işlemi için üye, Garanti Bankası’nın Ortak Ödeme Sayfası’na yönlendirilmekte ve üyeler bilgilerini bu ekrandan girmektedir. Dolayısıyla Ortak Ödeme Sayfası’nın güvenliği Garanti Bankası’nın taahhüdü altındadır.

uzem.mebakademi.com, üye girişi yaptığınızda site ziyaret istatistiklerini sağlıklı bir şekilde tutabilmek  ve üyelerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla tarayıcılara web sunucusunun sizin bilgisayarınızda sakladığı bir dosya olan çerez (cookie) dosyası bırakabilir.

Sitemize üye girişi yapmayan ziyaretçilerin sitede geçirilen süre, ziyaret edilen sayfalar gibi istatistiki bilgileri takip edilmekte,  elde edilen veriler hizmet iyileştirme amacıyla kullanılmakta ve işbirliği içinde olunan firmalar ile gizlilik prensiplerine bağlı kalmak şartıyla paylaşılmaktadır.

Sitemiz "Gizlilik Taahhüt" şartlarını uzem.mebakademi.com üzerinde yayınlayarak dilediğinde değiştirebilir. Yapılan değişiklikler sitemizde yayınlandığı anda yürürlüğe girer.

uzem.mebakademi.com tarafından üyelik işleminin tamamlanmasından itibaren,  eğitimleri tanıtmak ve yeni eğitim tarihlerinden üyeleri haberdar etmek maksadıyla düzensiz periyotlarla e-mail adreslerine bildirim yapılacaktır. Üye dilediği zaman mail yoluyla bildirim almaktan vazgeçebilir.

uzem.mebakademi.com üyelerinin bilgilerini yasal çerçevede yetkili merciler tarafından istenilmesi halinde yasalar gereği bu bilgileri yetkili mercilerle paylaşmak durumundadır.

Güvenlik Politikası

mebakademi.com tarafından üyelerden Gizlilik Taahhüdü’nde belirtilenlerin dışında hiçbir kişisel bilgi talep edilmemektedir.

Bazı güvenlik sorunları kişilerin e-posta adreslerine gelen e-postalardaki linkleri dikkatsizce tıklamalarından kaynaklanmaktadır. Bu itibarla sitemize ulaşmak için üyelerimizin bu tip linkleri tıklamak yerine uzem.mebakademi.com adresini kullanarak sitemize girmeleri gerekmektedir.

Üyelerimizin sistemlerinin güvenliği için bir Anti-virüs yazılımı ve kişisel güvenlik duvarı (firewall) yazılımı kurmak, uzem.mebakademi.com sitesine girerken kendi cihaz, işletim sistemi ve yazılımlarını korumak tamamen kendi sorumluluklarındadır.

uzem.mebakademi.com sitesinden yapılan alışverişlerde Ortak Ödeme Sayfası sistemi kullanıldığından kredi kartı bilgileri konusunda güvenlik sorumluluğu Garanti Bankası’na aittir.