NEDEN UZAKTAN EĞİTİM

 

uzaktan eğitim

Meb Akademi uzaktan eğitim merkezi UZEM, fiilen sınıf içi eğitimlere katılma imkanı olmayan siz iş dünyasının profesyonelleri için, nerede olursanız olun internet bağlantısı olan her hangi bir yerden ve istediğiniz zaman katılarak meb onaylı sertifika alabileceğiniz uzmanlık eğitimlerini uzem.mebakademi.com adresinde hizmete sundu.

Uzaktan eğitim aracılığı ile meb onaylı uzmanlık sertifikası almaya karar verdiğiniz alanda istediğiniz zaman, hatta yolda geçen zamanlarınızda bile çalışarak vakitlerinizi en iyi şekilde değerlendirerek ya da dilediğiniz takdirde kendi evinizin konforunda stresten uzak dinç bir zihinle gerekli motivasyonu ve konsantrasyonu sağlayabileceğinizi düşündüğünüz zamanlarda kahvelerinizi yudumlarken çalışabilirsiniz.

Hazırlanan tüm eğitimler uzman eğitmenler tarafından seslendirilmiş sunumlardan oluşmakta olup bireysel çalışma materyalleri ile de zenginleştirilmiştir. Ayrıca hazırlanan deneme sınavları ile meb sertifika sınavlarına girmeden önce kendinizi deneme imkanı da sunulmuş bulunmaktadır.

Söz konusu uzaktan eğitimler boyunca gerektiğinde alanlarında uzman ve sektörel tecrübeye sahip eğitmenler ile iletişime geçebilir, sınav öncesi sınıf içi eğitim desteği de alabilirsiniz.