NEDEN UZAKTAN EĞİTİM

uzaktan eğitim

Meb Akademi uzaktan eğitim merkezi UZEM, fiilen sınıf içi eğitimlere katılma imkanı olmayan siz iş dünyasının profesyonelleri için, nerede olursanız olun internet bağlantısı olan her hangi bir yerden ve istediğiniz zaman katılarak meb onaylı sertifika alabileceğiniz uzmanlık eğitimlerini uzem.mebakademi.com adresinde hizmete sundu.

NEDEN UZAKTAN EĞİTİM?

1-Eğitim Çeşitliliği: Çevrim içi (uzaktan) eğitimin varlığı, insan kaynaklarından muhasebeye, çevrim içi olarak ihtiyaç duyduğunuz tüm programları kolayca araştırıp bulabileceğiniz anlamına gelir.

2-Daha Düşük Eğitim Maliyeti: Sınıf içi eğitimlere göre eğitim düzenleme maliyeti daha düşük olduğundan kurs ücretleri sınıf eğitimlerine göre daha uygundur. Ayrıca, kursa gidip gelme maliyeti gibi ekstra maliyetler yoktur ve bazen ders kitapları gibi gerekli ders materyalleri ücretsiz ve dijital olarak temin edilebilir.

3-Daha Rahat Öğrenme Ortamları: Kendi evinizin konforunda stresten uzak, dinç bir zihinle gerekli motivasyonu ve konsantrasyonu sağlayabileceğinizi düşündüğünüz zamanlarda kahvelerinizi yudumlarken çalışabilirsiniz. Çalışmalarınızı kanepenizin rahatlığında yapabilir, isterseniz en sevdiğiniz pijamanızla eğitimin tadını çıkarabilirsiniz.

4-Ciddi Zaman Tasarrufu: Sınıf ortamına gidip gelmek için trafikte zaman kaybetmeyeceksiniz. Erken kalkma ve derse yetişme stresinden kurtulacaksınız. Buradan kazandığınız zamanları sevdiğiniz uğraşlar için kullanabileceksiniz. Çalışma zamanını istediğiniz gibi planlama fırsatına sahip olacaksınız. Seçtiğiniz eğitim istediğiniz zaman erişilebilir durumda olacaktır.

5-Meb Onaylı Sertifika: Uzaktan eğitim aracılığı ile meb onaylı uzmanlık sertifikası almaya hak kazanacaksınız.

6-Eğitmen Desteği: Eğitiminiz boyunca gerektiğinde alanlarında uzman ve sektörel tecrübeye sahip eğitmenler ile iletişime geçebilir, sınav öncesi sınıf içi eğitim desteği de alabilirsiniz.