MEB ONAYLI İNSAN KAYNAKLARI UZMANLIK EĞİTİMİ (UZAKTAN EĞİTİM)

insan kaynakları eğitimi

meb onaylı eğitimkosgeb

Günümüz ekonomilerinde işletmelerin verimlilik artışı ve maliyet kontrolü için verimli ve yetişmiş iş gücüne sahip olmak ve iş gücünü doğru yönetmek büyük önem taşımaktadır.

Kurumsal ve modern yönetime sahip işletmelerin ortak özellikleri yetişmiş iş gücüne sahip olmaları ve işletmede çalışma düzenini sağlayan güçlü bir insan kaynakları yönetimi sistemini kurmalarıdır.

İş gücü temininden sonra kariyer yönetimi ve performans değerlendirme sistemini yapılandırma, iş gücü planlaması ve verimlilik ilkesine uygun işletme yapısını sağlayan en önemli insan kaynakları fonksiyonlarını oluşturmaktadır.

kayıt ol

Meb onaylı uzaktan eğitim insan kaynakları sertifikası programı, süreçlerin yönetiminde yetkinlik geliştirme amacını taşıyan ve uygulamalar ile gerekli pratik bilgileri kazandıran MEB onaylı sertifika ile akredite edilmiş bir programdır. Hazırlamış olduğumuz insan kaynakları eğitimi programının amacı, insan kaynakları uzmanı olarak çalışacak bilgili personel ihtiyacı olan işletmelere iş gücü sağlamak, insan kaynakları yönetim sistemini öğrenerek kariyer gelişimine yön vermek ve bilgisini arttırmak isteyenlere olanak sağlamaktır.

Eğitimin İçeriği:

1.BÖLÜM – Personel Yönetiminden İnsan Kaynakları Yönetimine Geçiş

2.BÖLÜM – İnsan Gücü Planlamasında İş Analizi

3.BÖLÜM – Personel Seçme ve Yerleştirme Süreci

4.BÖLÜM – İş Değerleme ve Ücret Yönetimi

5.BÖLÜM – İnsan Kaynakları Bilgi Sistemi

6.BÖLÜM – Çalışan Memnuniyeti ve Motivasyon Teknikleri

7.BÖLÜM – İK Performans Değerlendirme ve Geliştirme Fonksiyonu

8.BÖLÜM – Eğitim ve Geliştirme

9.BÖLÜM – Kariyer Yönetimi

Eğitimde yer alan malzemeler: Sesli sunum videoları, bireysel çalışma materyalleri, insan kaynaklarında kullanılan form örnekleri ve soru bankası

Başvuru Şartı: En az lise mezunu olmak

Sertifika Sınavı ve Yeri: Kursiyere bildirilen tarihte ve saatte Kadıköy de yer alan dershanemizde milli eğitimin denetiminde gerçekleştirilen sınavda en az 45 ve üstünde not alan kursiyer sertifika almaya hak kazanacaktır. (5 sınav hakkı vardır)

Sertifika Teslimi: Sınav sonrası Milli Eğitim tarafından onaylanacak sertifika, dershanemizden elden ya da adresinize postalanarak teslim edilecektir.

İstenen Belgeler: Kimlik ve Diploma Fotokopisi ve 4 fotoğraf kargo ile kayıt sonrası iletişimde yer alan adrese gönderilmelidir.

Aktivasyon: Katılımcılarımız kendilerine e-posta ile gönderilen kullanıcı adı ve parola ile giriş yaparak meb onaylı insan kaynakları uzmanlık eğitimine başlayabilirler.

kayıt ol

Eğitim Fiyatı : 450 TL

Sınav Yeri: İstanbul Kadıköy dersliklerimizdedir.

Detay bilgi için: 0216 372 1652 – This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.