Hakkımızda

hakkımızda

Uzaktan eğitim merkezi UZEM, sınıf içi eğitimlere katılmadan uzaktan  eğitim ve MEB onaylı sertifika almak isteyen kursiyerlerimiz için hazırlamış olduğumuz bir platformdur.

Eğitmenlerimiz tarafından seslendirilmiş sunumlar ve bireysel çalışma materyalleri ile zenginleştirilmiş eğitimlerimiz deneme sınavları ile öğrenmeyi kontrol etmenizi sağlayacaktır.

Eğitim süresince eğitmenlerimizle iletişime geçebilir sınav öncesi sınıf içi eğitim desteği alabilirsiniz. MEB onaylı “Eğiticinin Eğitimi” ve “Yangın Eğitici Eğitimi” nin aktivasyonu tamamlanmıştır.

meb akademiMEB AKADEMİ, mesleki becerilerinizi geliştirmek için MEB onaylı sertifika ile akredite edilmiştir. İnsan Kaynakları Yönetimi, Satış ve Pazarlama, Dış Ticaret Yönetimi, Finans Uzmanlığı, Lojistik ve Satınalma Yönetimi, Yönetici Asistanlığı Uzmanlığı gibi uzmanlık konularında mesleki kursları ile profesyonelleşmek ve mesleğinde yükselmek isteyen iş insanlarına hizmet vermeye devam etmektedir. Eğitimlere Katılan Kursiyerlerin Görüşlerini Okumak İçin: TIKLAYIN

MEB AKADEMİ, 2001 senesinden beri eğitim sektörünün içinde yer alan Akademik Platform Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti’ne ait olup; ilgi ve deneyimlerini daha çağdaş bir platformda sunmayı hedeflemiş, ülkemizdeki ve dünyadaki gelişmeleri yakından izleyen, ekonomik değişimleri en kısa sürede müşterilerine uygulanabilir bir bilgi olarak sunmayı hedefleyenprofesyonel bir ekip tarafından, özellikle Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Eğitimleri sizlere daha iyi sunabilmek amacıyla  kurulmuştur. Akademik Platform Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti uzun yıllardır Türkiye’nin önde gelen  üniversitelerinden uzman akademisyenlerle ve iş hayatındaki bilgi ve deneyimlerini uygulamacı olarak aktarmayı hedeflemiş seçkin yöneticilerle sürdürdüğü, bir çok sanayi, ticaret ve finans kuruluşu tarafından özellikle tercih edilen eğitimleri 2013 yılı itibariyle bu sitede bulacağınız M.E.B onaylı eğitim programları ile taçlandırmış bulunmaktadır.

Facebook: https://www.facebook.com/mebakademiegitim/

Twitter: https://twitter.com/mebakademi

LinkedIn: http://www.linkedin.com/company/meb-akademi

 

Google + : https://plus.google.com/113730685183300085612/posts

Copyright © 2012 Tüm Hakları Saklıdır. Meb Akademi Sitesi AkademikPlatform Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti'ne ait  bir projedir.